Aktualności

 

‼UWAGA!


Informujemy, iż z dniem 02 listopada 2022 roku został otwarty nowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Zielonej w Lubinie.

Przed planowanym przyjazdem, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem określającym szczegółowe zasady funkcjonowania PSZOK oraz uzupełnienie i podpisanie Oświadczenia, stanowiącego załącznik do Regulaminu. Informujemy, iż nowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych jest czynny od wtorku do soboty w godzinach od 10:00 do 16:00, poza dniami ustawowo wolnymi od pracy.‼

 

Dzień bez telefonu komórkowego

15-07-2020 12:30
Na dziś - 15 lipca przypada Dzień bez telefonu komórkowego. Nie wyobrażamy sobie naszej codzienności bez telefonu komórkowego, który każdy z nas posiada i codziennie z niego korzysta.

Z roku na rok rośnie liczba starych i zużytych aparatów telefonicznych, które stają się elektroodpadami. Nie zastanawiamy się również, jak jest zbudowany i z ilu surowców się składa. Dlatego przypominamy o takim dniu i liczymy na to, że każdy z nas ma wpływ na ilość wyprodukowanych, zakupionych i utylizowanych aparatów, które nie są obojętne dla środowiska.